Inovatívne riešenie vašich podláh!

Systémové riešenie ThermoWhite a Baumit

Spojenie novej technológie izolácie ThermoWhite a podlahových poterov Baumit Alpha prináša investorovi aj zhotoviteľovi systémové riešenie pre podlahy. Medzi najväčšie benefity tejto podlahovej skladby patrí rýchlosť zhotovenia, nižšia pracnosť, znížená spotreba materiálu a tiež široká oblasť použitia. Výsledkom je dokonale rovinná podlaha bez tepelných mostov.

Podlahový izolačný systém ThermoWhite

ThermoWhite® systém ponúka jedinečnú alternatívu k polystyrénovým doskám. Pochádza z Rakúska, kde je jeho využitie v stavebníctve štandardom a synomymom pre kvalitu, eleganciu a ekologický prístup. Je preverený viac než 20-ročnou praxou v mnohých európskych krajinách. Jedná sa o takzvaný tekutý alebo vylievaný polystyrén, teda homogénnu polystyrénovú izolačnú vrstvu, ktorá prináša množstvo výhod.

Liate potery Baumit Alpha

Liate potery Baumit Alpha sú vďaka svojím samonivelačným vlastnostiam idealný podklad pre všetky druhy nášlapnýhc vrstiev. Ich názov Alpha je odvodený od použitého pojiva, alfa-polhydrátu, ktoré eliminuje proces zmrštenia. Potery sú rýchlejšie pochodzie a nieje nutné ich brúsiť pred pokládkou nášlapnej vrstvy. Minimum dilatácií a strojové spracovanie urýchli práce na stavbe, ideálna voľba pre systémy podlahového vykurovania.